Tekila - Švedams ji atrodo geriama šiek tiek kitaip.

2011.03.02 spike
  • 128
8
tekila,svedija, ir, siaip



Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Keistai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#5 - Kad jie patys iš savęs šaiposi tokias nesąmones darydami.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Kiek laiko svedijoi buvau dar nei vieno tokiop nemaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Lietuvis - svarbiausia iš konors pasišaipyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#3 Jei rasyt nemoki, tai gal isvis nerasyk?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
MENWILLE.....

in sweden
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
nezinau kaip Svedai, bet Suomiai ir degtine biskuti kitaip geria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Išdūrė tą senį. Sakė, kad tekilos išgėręs nieko nejaus.
Grįžti į viršų