iseik kurnors tai ir isivaizduosi
Televizijos laida, - kurią mėgsta net ir tie, kurie nesidomi mašinomis.
Anonimas
5166
Anonimas
5193
mano vaikaiciai su pavydu ziures sitos laidos irasus ir sakys "seneli seneli tu ziurejai sita laida kai buvai jaunas?" Tada pajusiu nostalgija jaunystei... Be sitos laidos neisivaizduoju ne vieno savo savaitgalio
hyperpacas
5193
#6 o tu zinai sita laida?:/
Anonimas
5193
*kito
Anonimas
5193
Kas nezino sios laidos yra atsilike nuo gyvenimo........... Ir nuo viso kiti :D
Ignassin
5193
#4 Va tu ne lopas. :D
Anonimas
5193
Čia legendinė laida.
hyperpacas
5193
#3 tu ir lopas
Anonimas
5193
Kas čia per laida? :D
kol2nasz
5193
#1 tai tu lopas
Anonimas
5193
nemegstu.
|

