iseik kurnors tai ir isivaizduosi
Televizijos laida, - kurią mėgsta net ir tie, kurie nesidomi mašinomis.
Anonimas
5171
Anonimas
5198
mano vaikaiciai su pavydu ziures sitos laidos irasus ir sakys "seneli seneli tu ziurejai sita laida kai buvai jaunas?" Tada pajusiu nostalgija jaunystei... Be sitos laidos neisivaizduoju ne vieno savo savaitgalio
hyperpacas
5198
#6 o tu zinai sita laida?:/
Anonimas
5198
*kito
Anonimas
5198
Kas nezino sios laidos yra atsilike nuo gyvenimo........... Ir nuo viso kiti :D
Ignassin
5198
#4 Va tu ne lopas. :D
Anonimas
5198
Čia legendinė laida.
hyperpacas
5198
#3 tu ir lopas
Anonimas
5198
Kas čia per laida? :D
kol2nasz
5198
#1 tai tu lopas
Anonimas
5198
nemegstu.
|

