Televizijos laida, - kurią mėgsta net ir tie, kurie nesidomi mašinomis.

2012.04.03 Agnyt
  • 86
11
Televizijos laida,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
iseik kurnors tai ir isivaizduosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
mano vaikaiciai su pavydu ziures sitos laidos irasus ir sakys "seneli seneli tu ziurejai sita laida kai buvai jaunas?" Tada pajusiu nostalgija jaunystei... Be sitos laidos neisivaizduoju ne vieno savo savaitgalio
hyperpacas 5198    
#6 o tu zinai sita laida?:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
*kito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
Kas nezino sios laidos yra atsilike nuo gyvenimo........... Ir nuo viso kiti :D
Ignassin 5198    
#4 Va tu ne lopas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
Čia legendinė laida.
hyperpacas 5198    
#3 tu ir lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
Kas čia per laida? :D
Nuotraukos nėra
kol2nasz 5198    
#1 tai tu lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
nemegstu.
Grįžti į viršų