jo, broliu, sese. ypac kai krepsini remia alko-mafija. ta pati kuri girdo tauta ir ardo seimas, zudo zmones, sukelia autoavarijas, vercia vaikus pragerti savo potenciala.
Tereikia tiek nedaug - kad lietuva taptų Lietuva, o gatvėje sutiktas praeivis - broliu
Anonimas
5231
Anonimas
5641
as nesuprantu kam tokia demo det y sporto skiltele, arba as nesupratau demo nzn kaip cia yra..
Anonimas
5726
taikliai
Anonimas
5745
praeivis butu broliu, o apie seses nieko neparasyta -.- :D
Anonimas
5758
#19 :D
Anonimas
5760
Broliai tada, kai laimim, o kai pralaimim tada prasideda:"debilai, nemoka žaist" ir pan.
Anonimas
5760
♥
Anonimas
5761
tikrai ne daug... laimekit 3 vieta...
Anonimas
5761
Krepsinis tik zaidimas, del to ir nedaug. Wa ka turejau omeny.
Anonimas
5761
Krepsinis tik zaidimas, atsigaukit.
Anonimas
5761
bronzos medaliai nėra tiek nedaug
Anonimas
5761
Tiek 'nedaug'? Būti tretiems pasaulyje yra nedaug?
Anonimas
5761
Geriausia demotyvacija. Tokių reta.
Anonimas
5762
Uz kekviena pinute po 10ct BROLI :D
Anonimas
5762
daug lb reikia
Anonimas
5762
Siaip Kemzura kai autobusu atvaziavo jie issisiepes buvo visa laika
Anonimas
5762
Tereikia tiek daug, laimėti trečia vietą europos čiampionate :D
Anonimas
5762
#11 "kartu geria..." :D:D
Anonimas
5762
...taptu broliu, o ne marozu su perpista veido mimika
Anonimas
5762
gers tas
MldC
5762
jooo, pergales suvienija. tiek zalgirio fanai, tiek ryto nesipjauna ir kartu geria <3
indigokid
5762
xuinia
Anonimas
5762
#6 pritariu
Anonimas
5762
Aš manau turėtų būti "Reikia tiek DAUG..."
kiki17
5762
#1 smagu jums buvo, kaip butu buve faiiniai vilniu ta akimirka, echh
Anonimas
5762
role, gi čia Kemzūra, ledinio veido savininkas. Jis net lietuviams laimėjus tik vos šyptelėjo. Kemzūra juk visada, nors ir labai stipriai atsiplėšusi rinktinė, vaikščioja iš vietos į vietą, nervinasi ir tai tik įrodo, kaip jis stipriai ir ilgai dirbo dėl lietuvių.
Anonimas
5762
bet tai kemzura vel buvo liudnas koncerte, ne karto nenusisypsojo viso renginio metu :D
Spameris
5762
#1 Tai fainai :)
Anonimas
5762
Gražo motyvacija :)
wallasin
5762
Nu koncerte tik girdeti buvo broli, broli , pazystami ar ne bet visi vieni kitus gerbe ir tikrai grazu klausyti buwo :)
|

