Issiverkit issiverkit nabageliai.
Tėtis - vienintelis vyras, - kurio niekada nenustosiu mylėti.
Anonimas
5159
O aš nemyliu, nekenčiu jo už tai ką jis man padarė...
Pepper
5467
#32 mylek kol turi.... nes netekau tevo kai buvau 6 tai geriau mylekit savo mamas ir tevelius :)
Kentux
5500
Aš nemyliu savo tėvo...
Vilius_4_eminem
5510
#29 Tikrai.. Vargšeliai, tikriausiai nuskriaudė jus, kad prie pc neleido ilgiau sedėt..
Anonimas
5609
#27 Užuojauta.
Anonimas
5610
O as augau be tečio.. Uzaugau jx vistiek labai myledama, dabar jau 6ti metai eina kai jo nebera.. Ta meile nkr nedingo,nebuwo dingus ir nedings.. Nesvarbu kad jis mama kazkada paliko iseidamas pas kita,bet jis buvo mano tetis.. Kazkada nesupratau kaip man jo truksta, bet paauglystei tetis yra butinas. Net dabar man jo begalo truksta. Ech kaip as jo pasiilgau :'((
Anonimas
5611
#24 Pritariu, ir as bet is dalies ir #23 pritariu
Anonimas
5611
#24 Same to me.
Anonimas
5612
tėtis - vienintelis vyras, kurio nekęsiu visą likusį gyvenimą.
Anonimas
5612
o man truksta jo.
Anonimas
5612
Ypach tada kai jis nakty nuogas ysliuoge y tavo lova :D another failmotion
Anonimas
5613
Zjbs jums. Pavydžiu. Mylėjau tol kol turėjau. O va kai paliko, atrodo kaip aš jį galėjau mylėt tokį savanaudį, savimeilį.
Anonimas
5613
Tik kartais per daug kvailysciu jie pridaro kad galetum jiems justi nors kruopele meiles......
Anonimas
5613
o kai kurie nekęs jo visą gyvenimą!;P
Anonimas
5613
Taip :) bet prie tokių vyrų pridėčiau ir senelį :))
Anonimas
5613
#13 nea as neskaitau kad as ji turiu. P.S. Tikrai, ir brolis :)
Anonimas
5614
arba ne...
noob.saibot
5614
#5 cool story bro
Anonimas
5614
grazi foto ... mmmmmm :)
Anonimas
5614
nedemotyvuoja
Anonimas
5614
#5 vien tai, kad jis turi mano gyvenime tam tikrą statusą (tėvas), nereiškia, kad aš jį turiu mylėt. Mylimas žmogus būna ne už tai, kas yra, bet už tai, ką daro.
Anonimas
5614
Nemyliu zmogaus kuris man yra Niekas
Anonimas
5614
o man labai pasiseke - turiu nuostabu teti ir tikra drauga viename asmenyje. Labai tuo didziuojuos ir vertinu:)
Anonimas
5614
Netiesa, dar ir brolis:)
Anonimas
5614
Ne visiems pasiseka tureti NUOSTABU teva :(
Anonimas
5614
Kaip kam. Kitus vaikus ir palieka.
Anonimas
5614
Man regis demotyvacijos autorius/e turejo grazia vaikycte, bet reiktu susiprotet kad ne kiekvieno gyvenimas susiklosto taip pat. Man tik 18 bet as jau dabar savo tevo nekenciu, o daugeliui tevas isvis nieko nebereiskia
Teenagor
5614
būčiau pana gal suprasčiau ;)
Anonimas
5614
o mano kaip tik ne. nei mylejau, nei mylesiu as ji
Anonimas
5615
nuostabi demo :) puikiai atitinka mano situacija , ir tikriausiai daugelio kitu...
|

