tas vaikas į lelę panašus ;D
Tėvai - Nevisi gali jais būti
Anonimas
5842
Anonimas
5864
#5 ir vaikas liks be motinos?
Gusta-Fang
5876
Ajna nx. Ta boba nudaust reik!
Anonimas
5922
eeeeiii, išimk mano mamos nuotraukąą :( : D
Anonimas
5933
gerai, vystosi centas koordinacjos, bet gal galima tai daryt saugiau, na nezinau, gal neisnarinant vaiku koju?! :D
Anonimas
5935
Šiaip tai čia nieko tokio :) Taip kartais pavartant vaiką geriau vystosi jo koordinacijos centras :)
wwestas
5935
Kaip pirštu į akį :)
|

