Geras ;D
Tėvai - Kada nors tu jiems atkeršysi...
Anonimas
5062
Anonimas
5470
sajanas :D
Anonimas
5673
#4 lol,ziaurus ka?
Anonimas
5674
luztu :D
Anonimas
5680
As uzaugsiu ir atkersysiu.
Anonimas
5681
:D
Dragon
5681
#4 :D
Anonimas
5681
#4 pavarei :D
Anonimas
5681
#3 dabar aisku kokio vaiko cia nuotrauka ;)))
Anonimas
5681
pydaras trink nx ta demotivacija balvonas ;]
Anonimas
5682
Nu joa , o vaiku tokiu pabut irgi faina butu?:D
Anonimas
5682
man tai kaiptik butu faina toki vaika vest :)
|

