Tiesa...
Tėvas - Teismui visad blogesnis už blogiausią motiną
Anonimas
2009
Anonimas
5827
Visad taip buna... ale mes nemokam myleti gal ? Dazniausiai moterys nemoka mylet..
Anonimas
5827
is dalies gali pritart
Anonimas
5830
#7 +1
Anonimas
5830
#9 cia tau :D
Anonimas
5830
tai tik debilai ir nesupranta :D
Anonimas
5831
#9 Jei kas nepatinka, val nx :)
Anonimas
5831
Cia debilu saitas, neimanoma nieko suprasti
Blooper
5831
da, fifty fifty
Anonimas
5832
siaip tai net labai didele teisybe
Anonimas
5832
netiesa
Anonimas
5832
50 ant 50
Anonimas
5832
Nesutinku
Anonimas
5832
tejsybe
Anonimas
5833
+50
Anonimas
5833
jap :(
|

