Tėveli, - kodėl vestuvėse tiek daug degtinės?

2011.04.22 zilwis777
  • 243
13
vestuves







Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
nei wodka nepades....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
tai kad ji su ūsais
xXxbraskexXx 5388    
WTF kokia nuotaika zbzj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Todel,kad blaiviam i realybe ziureti per baisu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#4 facepalm
Nuotraukos nėra
Zerker 5542    
#2 Zombis.., o paskiau tokią pačią ir dulkinsi..
ZIBUTIS 5543    
as tai ir blaivas padaryciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
photoshop`as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
photoshop`as
anonimas 5543    
ta kairiausia dar px :D
Reinass 5543    
Be jos neapsieinama
zilwis777 5543    
Tam, kad tas zombis bentkiek sužmogėtų...
Teenagor 5543    
hhhhhh. ;s
Grįžti į viršų