Tėvystė. - Kas sakė, kad ji sunki?

2010.08.24 Kiras
  • 70
12
tevyste,sunki, tevyste,nesunki, tevyste







Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Nemoka kai kurie tevai susikalbeti su vaikais ir tiek.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#13 cia tokia mintis, nes kiek man teko praktika vaiku namuose atlikt tai vieni labai geri vaikai, o kitus tai tik ir uzdaryt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Viskas cia normaliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Durni tėvai, kad savo vaikus šitaip auklėja. Nebent patys taip buvo auklėjami.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#6 Sprendziant is rastingumo ziniu, pats t.p.tuOlete augai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
:D
Agurkas 5782    
Teciai kurie augina didelius agurkus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#6 Kvailys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Mldc tevelis. Tik as savo vaikus tuolete laikysiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
aisku sunki tevyste, juk narva irgi reikes kazkam nesiot...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
žiauriai čia:D o tų vaikų akys kokios liūdnos, vajėj:D
Gusta-Fang 5782    
;D o geras vaiku priziurejimo budas. ;D
Grįžti į viršų