Tie, kurie knarkia - visada užmiega pirmi

2010.05.17 iloveNY
  • 122
19
miegas,knarkimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#11 joo as grieziu dantim, tai manau kad geriau jau knarkciau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
knarkima OMG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
taiklus pastebejimas.
Gabukas 5867    
teisybė !
Nuotraukos nėra
fanatikas 5874    
DOH...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
lol :))
Nuotraukos nėra
lexhus 5878    
O ka daryt kai nosis sulauzyta..? :( Knarkiu, ir visus uzpisu. Bet as gi negaliu padaryt nieko!
Mirka 5883    
Omg, kaip aš negaliu pakęsti knarkimo... ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
as knarkiu :D ir man netrukdo kiti knarkaliai :D vat ko as ZIAURIAI nepernesu, t.y. zmoniu kurie per miegus dantim griezia.... oi.. net nupurto, vien pagalvojus...
Nuotraukos nėra
rolf 5884    
as irgi knarkiu kartais, kai sloga ipac :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Ir nesapnuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
as irgi :D dejau
sch 5884    
as knarkiu ir man px visiskai :D
valkata 5884    
#5 nu nzn nzn :D
rossoneri 5884    
nee :) perdaug fains ans, negaleciau :D
valkata 5884    
mesciau ta tavo sabaka pro langa tokiu atveju :D
rossoneri 5884    
mano suo knarkia, laaabai garsiai :D
valkata 5884    
jei mano bx knarktu tai as ji pro langa ismesciau. nx kaip nekenciu knarkianciu zmoniu,negaluiu!!!!!!!!!!!! :D
rossoneri 5884    
as neknarkiu, bet daznai lunatikuoju :D viena kart niekaip nejo uzmigt, vartaus lovoj, ziuriu didelis voras palei siena eina, jau ziuriu ant mano lovos lipa, uzsimojau trenkt, ir tuo metu pabudau, bet pabudes dar vistiek trenkaiu i lova
:D
Grįžti į viršų