Tik Lietuvių problemos - Sprendžiamos taip

2013.04.11 Nigerr
  • 9
10
isgeri, ir, problemu, kaip, nebuta






Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
man tai px kad jus geriat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
#8 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
#5 Jei lietuviai nebūtų alkoholikų tauta, Valančiui nebūtų reikėję taip stengtis. Be to, jam taip ir nepavyko išblaivinti lietuvių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
#5 Rimtai, ką?
Ignassin 4821    
#5 Kąąą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
ale mes lietuvisi nuo seno alkoholiku tauta,jei tokiais nebutume,nieko nezinotume apie toki valanciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
Taip, taip, tik lietuvoje zmones geria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
Ne tik lietuvių, kitos prasigėrusios tautos irgi taip daro.
Vodka_ID 4823    
Matau rusu prikolus sau lietuviai taiko :D
zvp 4823    
Sakyčiau populiaresnis sprendimas - emigracija :)
Grįžti į viršų