Tik neneik - kad atsirado noras spjaut

2010.03.25 Alik999
  • 191
31
Tik neneik







Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
pz ekranas sugedo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
biski atsirado ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#27 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
bl ekrana apspjoviau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
:D atsirado net man ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
jo dar ir kiaip patinka, vaikystei tai zaidimas budavo ar pataikis iki zemes ;D
Vyncas 5892    
DAugiabučiuose beveik nebūnu taigi neatsirado xD
chzarija 5892    
neigiu, nes neatsirado, niekad nespjaudziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Jau maniau spjausiu ant ekrano.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Nėra čia logikos klaidų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
O kaip neatsiras? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Atsirado:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Nu jo, kai formuluojat sakinius, mintyse juos pakartokit ir pagalvokit, ar logiškai skamba. ;) Turėtų būti: tik neneik, kad nekilo noras spjauti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
xD žiauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
taip norisi xD
wwestas 5939    
#12 Gerai pastebėta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
ble. jus cia klaidu taisyt tik ir ateinat. >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Klaidos buvo, adminai istaise:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
as tai nematau cia jokios klaidos.. ? ? ?

tell me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
cia dar ir logikos klaida sitam sakinyje yra :D
Luckey 5940    
Atrodo,kad šita tema dar kibs kurį laiką už akių,tai iš anksto apšviečiu,jog nesu prie tų "taisytojų".Paprasčiausiai,nemokink nemokėdamas.Tą tenorėjau pabrėžt pataisydamas žodį "lietuvis".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Apgailėtina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Lietuvis,šiaip,vidury sakinio,iš mažosios raidės rašomas.
darka 5940    
#2 Gali istaisyti klaidas, prie komentaro rasymo lango pamatysi "Koreguoti" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Aš nesu moksliukas , bet kaip Lietuvis taip rašo , negaliu susilaikyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Liepiamoji nuosaka durneli... gale K.
Nuotraukos nėra
Alik999 5940    
pasol tu :) eik namu darbu daryt mokiklinuk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Tik neneik , kad tavo Lietuvių kalbos žinios kaip pirmoko :)
Grįžti į viršų