Tik nuėjęs į kairę supranti, - kaip vis dėlto buvo gera dešinėje.

2010.12.24 skyyy
  • 518
24
Tik nuėjęs į kairę supranti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Ne! Man buna gera ir kaireje ir desineje.Nesvarbu kur beeiciau. :p. Ar galima uzsibuti vienoje puseje perilgai? :D laikui begant pabosta,ta pati kasdienybe!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
galejo dadeti .. bet buna pervelu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Papisčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
iki asaru skaudi tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Taip ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Kai nueini i kaire supranti kad tu desneje....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
na tipo nueini pas kirkila ir supranti kaip gera pas kubilu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
kaip suprast sitas kaires desines krc?
Nuotraukos nėra
Lietuvis2 5661    
nu jo kai pries eisma isvarai mieste ta supranti daznai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
as visalaik bunu kaireje tai einu i desine tai man vis labiau gera buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
todel jei gera desineje geriau neiti i kaire nes nezinia kur papulsi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
o mano nuomone kad jei butu gera desneje i kaire net neitum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
awwwwwwwwwwwww, kaip miela..
NOT!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Copied ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
O,kad kakvienas vaikinas suprastų tai :)
Na žinoma, kai kurioms merginoms gal būt taip po'gi to reikia.
Su Šventėm visus ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
taip sportas geriausias variantas, kuriame geriausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#2 xD ziemos demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
as ta visad i kaire. O jus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
kazkaip nuotrauka visai netink cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#2 pzdc.xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Tik pačiulpus peni supranti, kad reikėjo čiulpti piršta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
arba atvirskciai :)
Grįžti į viršų