kaip ja neismete dar
Tik Šalčiūtė - sportuoja su kablais
Anonimas
4507
Anonimas
4507
botai , nebeturi ka det , ka dar sumastysit?
Anonimas
4513
padla suka nx
Anonimas
4517
PAKOMENTUOSIU DIDZIOSIOMIS RAIDEMIS, KAD MATYTU PAVIDOLES. 1. PAVIDOLES, NES VAIKINAM BUTU NESVARBU, TAI REISKIA SI DEMOTYVACIJA SUKURTA MERGINOS. 2. JI KAIP MERGINA TURI LABAI GERA FIGURA, KURIA JI IGIJO TIKRAI NE AVEDAMA AUKSTAKULNIUS. ISVADA : TU STORA, ARBA BE PAPU. ISTIKRUJU MAN ISVAIZDA MAN NERA TIEK SVARBI, KAD ISZEIDINECIAU ASMENYBE, BET KADANGI ZINAU, KAD TAVE TAIP LENGVA IZEISTI PRASAU. NESU JOS JOKS GERBEJAS. BET MANAU JAI NERA PERVELU DAUG KO ISMOKTI.
Anonimas
4517
Tai kad ten visi su slepetem :D
Anonimas
4517
gal jau apsiraminkit su ta Salciute, nepatinka-neziurekit, kiek jau galima
Anonimas
4517
lai bega ji kuo toliau nuo televizijos- sues visai:D
Anonimas
4517
#7 "normaliu batu" woooow. Jeigu manai kad su tokiais batais reiktu sportuotuot kaip fotkej tai tikrai... Durnesnis uz salciute
Anonimas
4518
su slepetem sportuoja tokie kaip tu, kurie normaliu batu salei nusipirkt nesugeba. arba ten ne sporto sale kur tu eini
Anonimas
4518
jei butum bent karta buves kacelke ar bet kokia sporto klube pamatytum kad puse zmoniu su slepetem sportuoja....
Anonimas
4518
1. merga su platformom... 2 smoriginas su slepkem ir niekas nemato..
Anonimas
4518
Mergina sportuoja su tavo vadinamaisiais kablais, kai tu tarpu ją stolkini ir primeti afigeną, nes užstūmei.
Anonimas
4518
cia ne kablai ir ji nesportuoja :D
prodigy
4518
cia kablai??
Tomax
4518
Užtenka gal šitą vėplą visur kišt, negi ji jums tikrai įdomi?
|

