#5 jo,va ten tai geras buwo iki 7 sezono
Tik Simpsonų vaikai sugeba - 23 metus likti toje pačioje klasėje
Anonimas
5117
macdalnijo
5118
#1 nenusišnekėk.
Anonimas
5118
#8 Nėra už, ką! Visada malonu padėt tokiems gyvenimo nuskriaustiems, kaip tu :)
d3du
5118
ir islikti visada vaikais,o tevai niekada nepasenti :)
Anonimas
5118
#6 Eik tu nx! TE-LE-VI-ZO-RIUS?! Kas tas yr? Pirma karta apie tai girdziu?! BLE!! Net negalvojau, kad tokie dalykai egzistuoja! Tu man atverei akis, vaikeli! ACIU TAU LJABAJ!
Fuck.It
5118
Jei Simpsonus nustotų rodyti, manau, kad tv3 prarastų labai daug žiūrovų :)
Anonimas
5118
#1 Siūlau naujoves! Pvz.: televizorius!
Anonimas
5118
Geriau family guy rodytų... Va ten tai daiktas
PonasVladas
5119
#2 nes karta is kartos ziuri simpsonus :D
Anonimas
5119
solo, cj pirma sezona tebeziuri
Anonimas
5119
tik simpsonai sugeba per 23 metus tapti vienu sudiniausiu serialu pasaulio istorijoje.
|

