this sux...
Tikra meilė - kai žinai, jog jis nėra pats gražiausias ar protingiausias, bet vis tiek jį myli
Anonimas
5728
Anonimas
5728
nu ir kokia čia demotyvacija?
Andzelika0516
5728
Nesamone as ir sakau ;D
Anonimas
5728
Nesamone. ;D
Milk.buckeT
5729
Jei tau jis neatrodo protingiausias ir graziausias, tai tu jo net nemyli ir jis nera tas vienintelis. who's wit' me?
Anonimas
5729
Tiesa,bet nlb kazkaip demotyvacija...
Anonimas
5729
lempa kazkokia
Anonimas
5729
eik nx,blt vel verkiancios mergaites. trink blet,uzpiso tokios ''demo''
Green
5729
FAIL
Anonimas
5729
Kurva kokie jus komentatorei sudo verti. jei jums kas nors nepatinka. nerasykit,ar nekomntuokit. Situose kartais-daznai raso teisybe,bet jus to nenorit pripazinti. rasot:sudas,banalybe ar pan. Kartais suvokit,kad tiesa sako ir pritarkit. Aciu uz demesi.
Anonimas
5729
0 demotyvacijos. Elini karta sumaisyta mintys.lt su demotyvacija.lt.
Anonimas
5730
vargsas zmogus tas kuris tave myli jei aplamai myli jei taip mastai ... kaip nekeista pritariu rutikui...
Ex02r
5730
fuck da shit
Anonimas
5730
nu blemba,gal ir teisa,bet aš tai kaip tik galvoju,kad jei myli žmogų tai jis tau ir atrodo pats gražiausias.na dėl protingiausio geriau nieko nesakysiu.:D
|

