Tingėjimui - Ribų nėra

2010.04.26 zigzagas
  • 613
47
tingejimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5143    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
Kad ir fotoshopas, bet vistiek juokinga.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
o prie ko cia aklas studentas dabar? :D
Nuotraukos nėra
Ilona_Maslova 5721    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
matos kad paintas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
fotosopas cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#41 nu seniau tai del visu nesuvokiamu dalyku buvo vienas paaiskinimas "dievas" dabar tai photoshopas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
Krc tuoj bus "fotosopas cia" banga :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
FOTOŠOPAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
tobula cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
nu kas pirmas pasakys kad fotoshopas ? :D
Pekla 5802    
gerai, kad prisipazista bent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#33 nupirk jai medali,o po to sukisk cukrini i sikna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Daą, mano pažįstama laikė pedagoginiam, tai daugumą parašė su knygom ir protu, nes stažą turėjo ir kokį 20% su neto svetainėm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#29 Pats perskaityk tai ka parasei:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#30, tai su rimtais žmonėm mokaisi ir rimtam univere ;) Šiukšlynas tam speros.lt... Aklai vistiek nekopijuoji, skaitai ką kopini, tai tą patį gali ir iš normalių duombazių perskaitęs įdėt ir turėsi darbą normalų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
koks dar issipisinejimas? :D cia gi gryna tiesa, nepazystu nei vieno, kuris unoivere darytu normalu referata, jei ir pats ka nors raso, tai nebent koki 1 -2 lapus... ir tai labai retai. google.lt ir speros.lt (arba panasus) dabar praktiskai vienintele medziaga naudojama referatams :D
jei netycia tsiras koks studentas, kuris paneigs savo pavydziu, tai iskart atsiprasau jo... bet abejoju, ar teks :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Beraštiškumui taip pat - demotuvacijos autoriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
pzdc mokinys :D saunuolis :D prajuokino :D speros.lt :D tingiu.lt :D naudoti saltiniai :D mirtis :D
Nuotraukos nėra
solveiga 5845    
taip nebūna, nebent baisiausiam sapne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
:)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
LoL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Turbūt čia koks naujokas dirbo šį darba ;D

Tingėjimo viršūnę pasiekė jau ;D
Geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
:D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Nesveikas #19
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
as gejus ir sakau jums as rull

Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Kurva geras cia :D
chzarija 5893    
o cia tai joaaa..
Nuotraukos nėra
cigo 5896    
KLIUTY REIKIA NEAPVAZIUOTI O SUNAIKINTI!!! PASALINTI IS KELIO!! xD jeeee ! dabar pasijauciau geriau! visada norejau suspaudineti tokia mygtuku kombinacija kad gautusi tas sakynis!!! xD dar tupiau ... omg!
Neilaa. 5898    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Like :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
cia tai nesveikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#3 Tai vat, kad mes tingim patys viską daryti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#3 pakolkas nemirę. ;}
LookAtMe 5902    
Eik tu sikt, va cia tai issipisinejimas jau :D
giedriuxxx 5902    
geras ++5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Po velniu, atsikirto taip, kad nieko neprikisi... :) O demotyvacija nebloga.
STT 5903    
paluzes nuo lietuvos vyriausybes XD
Vyncas 5903    
STT, tu belenkaip dužęs XD
STT 5903    
nahui tyda -->
STT 5903    
cia siaip prasta demotyvacija. automatinis dazytojas vzevo. ir kadangi lazeris uzfiksavo kliuti ja apvazevo. elementaru duhai
STT 5903    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
+5 :)
Grįžti į viršų