Muahahah, fail, pas mane tai su pulteliu valdoma žoliapjovė.
Tinginystė - ji priverčia būti kūrybingu
Anonimas
5623
Anonimas
5625
pas mane zolepjovej tai : laikei rankena ir ji pativaziuoja :D
Anonimas
5626
#13 Aš tai su traktorium jį pervažiuočiau geriau.
triusiomokestis
5626
#2 tu duxas
Anonimas
5626
#7 teisingai sakai. :)
Anonimas
5626
Buvo panasi.
Anonimas
5626
#4 nepyk, bet ir pats esi vaikas. reikia bent kažkiak turėti mandagumo
Anonimas
5626
P.S. man atrodo, kad nieko gero nebutu, nes reiktu rist nuo svorio centro link priekio ta sniura. Ziema, nera progos izbandyt ar klystu ar ne >:|
Anonimas
5626
#5+++
Anonimas
5626
#4 +++
Anonimas
5626
#2 O tai tu cia neizvelgi demo? Tai paskutini asilas esi matyt.. Vaikai, nustokit zliumbt pastoviai, kad nera cia demo. O tai kaip tu ta demo isivaizudoji? Paaiskink didysis demotyvatiju eksperte supistas!
Anonimas
5626
#2 apsiverk idiote
Anonimas
5626
pzdc kur demo?pasislepe cj.
JuztBe
5626
cia gers, gal kaip nors ir iesis :D
|

