To nesupras - tik „Lietuvos Ryto“ fanai

2011.12.22 2pac
  • 38
23
eurolyga,lietuvos, rytas,kibiro, taure







Geras_Iksas 4989    
#22 toks rimtas.. kaip gaidys ant meslyno.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
zalgrybio fanams galima tik viena tiesa priminti - FUKSAI NESIKARTOJA :D

Duskit gaidziai suplyse! Jei kas nori ka man i akis pasakyt siuo klauimu - siunciat adresa kur susitinkam ir pasnekesim issamiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
tu krw patylek baranas nx tavo laikrastuko komanda ir tai per fuxa i el nueina. Ka jus padarytumet jei per pastaruosius 2metus laimejot beroc 1karta pries zalgiri..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5115    
Go ... Prienai !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Jau geriau aplamai nedalyvaut nei zaisti kaip zalgiris toje Eurolygoje . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
tylek kurva
Nuotraukos nėra
Simpsas 5186    
Vieninteles KURVOS, jusu motinos raudoni pydarai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
Žalgirio fanai irgi sunkiai supranta, kai paskutinė komanda šioj lygoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Tik loxai taip gali rašyt, Jei buvo karta kaip už žalgirį žaidė daug žvaigždžių . Tai jie nerodo to dabar. Nx jie prisipirko tą Weemsa, Lawson'a jei nieko ir nepasiekė? tegu bent pradeda žaist kaip rytas.
O čia tik stumia kavenskai.
Nuotraukos nėra
ReBorN 5295    
Štai ir susirinko mužikai, dėl krepšinio pasipešt... Vieni lenkai kiti marozai ir duodas čia tarpusavy. Pusei komentatoriu nedaugiau 15 o jau tokius mafijozus vaizduoja... Bet kokiu atveju lenkų aš nemėgstu, todėl sergu už Žalgirį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
Rytfaniai uzsikruskit!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
kavenskai loxai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
Po manim dx zalpederastas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
virs manes zalgirio fanai ir lenkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
Kazkokia skyleta kapeika...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
geriau dulkra prostitute nei sunus ryto fanas
Nuotraukos nėra
Mirza 5298    
#4 Sveikinu įveikus Zagreba. Pala, Zagreba? Wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
Zaliakurva, o ne komanda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
zaliakurva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
Rūkykit lopai Rytfaniai, mes į top 16 patekom, o jūs net į eurolygą nepatenkat :D in your face!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
Save us Captain Obvious!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Tu irgi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Nu nesuprantu. Ir ką jūs man į tai?
Grįžti į viršų