Tai aišku, kad suvalgyčiau :D Atrodo visai skaniai ir įdomu būtų valgyt :D
Tokį sumuštinį, - suvalgytų ir vegetaras.
Emma11956
4975
Anonimas
5083
aisku suvalgytu, cia gi mesos nera.
coliuke_
5281
Deja, nevalgyčiau vis vien :D Neskaniai atrodo.. :D
Anonimas
5281
Rubiko sumuštinis :D
Anonimas
5281
primen kubika rubika:D
Anonimas
5281
tai gi cia perkeltine prasme
Anonimas
5281
tikrai newalgyciau nors ir nesu wegetaras
anonimas
5281
kažkaip neskaniai atrodo, bet pabandyčiau
|

