Tokią akimirką manau - Geriau pabūsiu alkanas

2010.12.21 kasiakas
  • 234
26
Tokią akimirką manau







Nuotraukos nėra
modas630 5374    
:D
NandP 5400    
Prajuokino +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
geriau bybis:D
Fanatikeee 5577    
:D
Carol 5585    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
o kam sava? jeigu gerai ir svetima
Cutekitty 5637    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
cia daug kas nesuprato nes yra moterys ir jom visai px ka tas reisk. cia toki uzrasa pamacius isvis nesinori ju valgyt
Vai2kas 5649    
gerulis.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Gerulis ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#14 patylek tu geriau jei prikolu nsprt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#13 O jeigu dar ant jos yra uzrasyta vytinta ? Zmones nu nejuokingas prikolas, kad ir kaip jus tokias shuddemotyvacijas bekursite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
o tai kai vienos deshros pavadinimas" bernu desra" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
bl maciau parduotuvei tj nekreipaiu demesio bet kai cia pamaciau tj numiraiu XD
briedis01 5662    
ei ei ei savos yra geros nevarykit ant jų
teenage 5662    
dauguma nesuprato apie ka cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Pamatyčiau dabar ir iškart suėsčiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
jo, kurkit demotyvaciją apie #2..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#2 užduotis Džeimsui Bondui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#2 tai tikslei ne lietuvis, kiek bandziau niekaip neatkodavau ka norejo pasakyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#2 lenkas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#2 uzrase
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
ci ane uzrase emse o disovose sasikose
Melina 5663    
kiek matydawau toki uzrasa tai net nepagalvojau apie tai :D
Grįžti į viršų