Tokią akimirką manau - Geriau pabūsiu alkanas

2010.12.21 kasiakas
  • 234
26
Tokią akimirką manau







Nuotraukos nėra
modas630 5379    
:D
NandP 5405    
Prajuokino +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
geriau bybis:D
Fanatikeee 5582    
:D
Carol 5591    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
o kam sava? jeigu gerai ir svetima
Cutekitty 5642    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
cia daug kas nesuprato nes yra moterys ir jom visai px ka tas reisk. cia toki uzrasa pamacius isvis nesinori ju valgyt
Vai2kas 5655    
gerulis.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Gerulis ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#14 patylek tu geriau jei prikolu nsprt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#13 O jeigu dar ant jos yra uzrasyta vytinta ? Zmones nu nejuokingas prikolas, kad ir kaip jus tokias shuddemotyvacijas bekursite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
o tai kai vienos deshros pavadinimas" bernu desra" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
bl maciau parduotuvei tj nekreipaiu demesio bet kai cia pamaciau tj numiraiu XD
briedis01 5667    
ei ei ei savos yra geros nevarykit ant jų
teenage 5667    
dauguma nesuprato apie ka cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Pamatyčiau dabar ir iškart suėsčiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
jo, kurkit demotyvaciją apie #2..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#2 užduotis Džeimsui Bondui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#2 tai tikslei ne lietuvis, kiek bandziau niekaip neatkodavau ka norejo pasakyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#2 lenkas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#2 uzrase
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
ci ane uzrase emse o disovose sasikose
Melina 5668    
kiek matydawau toki uzrasa tai net nepagalvojau apie tai :D
Grįžti į viršų