Taip :)
Tokie jau tie žmonės... - Pagalvoja tik tada, kai padaro...Bet negalvoja,kai daro...
Anonimas
5824
Anonimas
5831
Jau geriau tai nebutu tiesa ;/
-Viktorija-
5835
Gera demotyvacija :)
Anonimas
5838
cia tai tikra tiesa
Anonimas
5838
va cia tai teisybe tarkim kaip pavizdys kai palieki zmona su vaiku ir grysti po keliolikos metu atsiprasyti kad palikai nu tiesiog banalu ....
Anonimas
5838
Tačiau geriau gailėtis to ką padarei nei to ko nepadarei :)
Anonimas
5838
Uzskaitau, daznai taip buna ; ((
|

