Tokie jau tie žmonės... - Pagalvoja tik tada, kai padaro...Bet negalvoja,kai daro...

2010.07.03 Jurate-
  • 54
9
Tokie jau tie žmonės...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Taip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Jau geriau tai nebutu tiesa ;/
-Viktorija- 5835    
Gera demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
cia tai tikra tiesa
Jurate- 5838    
visada reikia mąstyt iškart kai darai... bet atrodo visi tai žinom, bet vistiek nemąstom iškart.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
va cia tai teisybe tarkim kaip pavizdys kai palieki zmona su vaiku ir grysti po keliolikos metu atsiprasyti kad palikai nu tiesiog banalu ....
Jurate- 5838    
na taip,aišku. visada geriau pabandyti kažką padaryti negu nepabandžius gailėtis dar labiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Tačiau geriau gailėtis to ką padarei nei to ko nepadarei :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Uzskaitau, daznai taip buna ; ((
Grįžti į viršų