Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Tokios smulkmenos - Bet juk kokie laimingi buvom...
Oj good memories, capsai, lazeris, dviratis, ledai, zeletonas, sega, Battletoads (ot kur kankyne budavo dviese zaist), Super Tank, bomberman... Tik to zaidimo, kurio veikejas vilki apsiausta nepamenu, geriau duck hunt butu : D
Anonimas
5656
95-ų metų gimimo, o vistiek viso šito gėro bandžiusi.. :)
Kepsų iki šiol 2 dėžutės (kolekcioninės) stovi kambary... (Oi pamenu, kaip su mergaitėm darželyje nesutariau, kadangi jos sakė, kad tai nesąmonė, o aš nenormali, kadangi manes nedomina barbės ;D) Desnos dviračiai keli stovi sode.. Vasara vis dar pasivažinėju. :) Lazeriukas guli lentynoj, su galybe antgaliu. :) Na, o zeletonas.. Jau daug metų kaip nebeveikia. Begalę kartų tėčio taisytas, bet visdėlto atgulė. :) Pamenu, turėjom žaidimą vėžliukai nindzės, su mama vos ne vos iki kažkokio lb sunkaus levelio nuėjom, tik nugalėjom bosą ir... Žaidimas pastrigo. ;D Nei išsaugojom, nei ką.. ;D Anyway, smagu vaikystę prisimint.. :)
Anonimas
5714
like like like :)
Anonimas
5752
kai pagalvoji, daugiau nieko ir neturėdavome :D kepsu dezute, kapeikas ledui nusipirkti, dvirati.... lazeriuka o bombermena susirinkdavom 4iese ir pamainom zaisdavom pas viena koki draugeli :D ot laikai...
Anonimas
5756
ne desniukas cia. cia aistas. desniukas buvo su vairu uzlenktu i prieki ;D
Anonimas
5757
Pirmas dviratis - desniukas. (mm)
Berniukai visada sakydavo: duok su savo mocu pralėkt. :D
Anonimas
5782
Kęęęęęęęępsai. : o
Anonimas
5784
Lazeriukas ir kepsai. mmm...
Anonimas
5790
ypac kepsai;)
Anonimas
5790
blet tikrai koks as laimyngas BUVAU :|
Anonimas
5791
galima paklaust,kur čia smulkmenos? ;s
Anonimas
5793
bombermeną labiausia dabar norėčiau pagrajint
Anonimas
5793
uzskaitau wisus daiktus kurie cia yra :D
Anonimas
5794
As atsimenu zaizdavau kazkoki zaidima kur dezes reikedavo stumdyt ir tokia laiminga budavau ;D
Anonimas
5794
Mmm.. kepsai... :D
Anonimas
5795
jo :D uskaitou :D axerenai :D visa mano vaikiste :D
Anonimas
5795
lazeris. Jooo, geras buvo eiti su juo į planetariumą darželio laikais:)))
Anonimas
5795
Echh, kaip sumesciau koki mario brothers dabar :D
Anonimas
5796
ka gi kepsai tikrai ir pirmas azartas ir pirmos mustynes :D
Anonimas
5796
Kepsai kairei virsuj zaisdavom visa diena :D pirmasis "azartinis" zaidimas :)
Anonimas
5796
Tas kampe kur ziltonas turejau lygiai toki pat ;D
Anonimas
5796
Pritariu :D tikra laime
Anonimas
5797
Ledai dar ir dabar laimes daug suteikia;p
Anonimas
5797
geriausiais zilitono grajus contra
Anonimas
5797
taip mes uzaugom ne viena diesniuka , zilitona sulauzem
Anonimas
5797
#36 ten tokios korteles is cipsu ar is kur su pokemonais ;D
Anonimas
5797
BET TAI KAI GERAS :D
Anonimas
5797
#36 Kazkas panasaus i zilitona is principo, bet tiksliai nepasakysiu, nors matytas ir minkytas daiktas, bet va atmintis jau streikuoja nuo visu GHz :)
Anonimas
5797
blet kas tas daiktas virsui desineja?
Anonimas
5797
94 gimimo ir vis delto zinau.
Anonimas
5797
+1 autoriui uz Retro :)
Anonimas
5797
cia sita supras tik gime ~85-92m nes velesni tai nelabai ir zino kas cia per daiktai ir kas per mados budavo :D
Anonimas
5797
mes su draugais ir dabar battle sity ir bombermena losiam daznai :) net yra dar veikiantis kompas "subor" :D
Anonimas
5797
Reiketu kepsais vel kada sulost :D Tebeliko kazkur viena kita dezute :D
uoj kaip visus kieme ant kepsu apgaudinejau.. :D geri laikai,visi laimingi tokie buvo.. :)
Anonimas
5797
ooo taip cia tai jo.. lazeriukai, kepsai, disketes.. gera prisimint
Anonimas
5797
kepsai!!!
Anonimas
5797
demotyvuoja dabartį jei nesupranti. Nes pagal autoriaus idėją vaikystėje buvo geriau. Aišku dėl tokių teiginių kad tada geriau, dabar blogai galioja tikrai ne visiem. Bet mintis tokia.
Anonimas
5797
vistiek nesupratau ką čia demotyvuoja? vaikyste?
Anonimas
5797
kepsai !! ;D
Anonimas
5797
Dar ir dabar kažkur mėtosi nemažai šitų žetonų. >.<
kepsai... susirinkdavom visi kiemo vaikai pas vieną verandoje ir žaizdavom per dienas. :)) O su tais lazeriukais, tai užknisdavo bernai, bet buvo smagu. :)
Anonimas
5798
miela prisimint ;)
Anonimas
5798
omg. koks dviratis. mano tai "rambynas" buvo pirmas toks...
Kepsų iki šiol 2 dėžutės (kolekcioninės) stovi kambary... (Oi pamenu, kaip su mergaitėm darželyje nesutariau, kadangi jos sakė, kad tai nesąmonė, o aš nenormali, kadangi manes nedomina barbės ;D) Desnos dviračiai keli stovi sode.. Vasara vis dar pasivažinėju. :) Lazeriukas guli lentynoj, su galybe antgaliu. :) Na, o zeletonas.. Jau daug metų kaip nebeveikia. Begalę kartų tėčio taisytas, bet visdėlto atgulė. :) Pamenu, turėjom žaidimą vėžliukai nindzės, su mama vos ne vos iki kažkokio lb sunkaus levelio nuėjom, tik nugalėjom bosą ir... Žaidimas pastrigo. ;D Nei išsaugojom, nei ką.. ;D Anyway, smagu vaikystę prisimint.. :)
Berniukai visada sakydavo: duok su savo mocu pralėkt. :D
visi etapai praeiti lygiai kaip cia, tik vietoj zilitono sega buvo :D