Tokiu atveju visi - kištų rankas į tualetus.

2010.11.23 paslaptinga
  • 96
13
Tokiu atveju visi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
ne tik situ atveju. kai telefonas ikrito, tai irgi teko traukt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#3 Noreciau pamatyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
as irgo vos pamnates pagalvoja ureik su netikrais padaryt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#9 Man tokia ideja buwo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Karočia ateinu, ten tie komentatoriai nuo pirmo iki ketvirto rankas sukišę, pažiūriu pinigą – netikras... Įdomu ką tada darytų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Neimciau kaip tik to sikpopierio, dar ir nusivalyciau uzpakali su jais :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Taip turetu atrodyt auksinis tualetas prie kauno pilies :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Anzdas tu tai pavarai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
o as visai noreciau pamatyt kaip nusileidzia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Su pirstinem imciau :D
gretagreat28 5691    
Isbuciuociau ta klozeta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Aha ;D
Ex02r 5691    
eurai geriau, bet ir doleriu neatsisakyciau :D
Grįžti į viršų