statybininkai uzgere buvo
„Tower Bloxx“ - Jau ir Baltupiuose
Anonimas
4506
Anonimas
4988
grazus pastatas
Anonimas
5368
Baltupiu maxima forever <33333333.
Anonimas
5534
#8 :D fail :D tai tas, kur pagal tave toliau, ore kabo gal?:D
Anonimas
5546
jau kad tikrai sis namas stovi tai faktas,ji pro langus matau ir siaip vis kazkas kitokio nei paprasti namai :-)
Anonimas
5550
#8 Tai vat, kad ne. : ) Gyvenu ten netoli, puikiai žinau, kaip tas pastatas atrodo. : D
Anonimas
5550
cia jauciu du pastatai, atrodantis apacioje priekyje yra, o tas virsuje yra gal kokie 30metru nuo sito zemesnio. optine iliuzija :)
Tomasito
5552
Pats tu lievas
Teenagor
5552
lievas game :)
Anonimas
5552
Taip mano statomi namai mazdaud atrodo :D
Reinass
5553
Geras geimas
kiki17
5553
blogai zaidzia
remiksas
5553
kad nuo jo kaikur plyteles jau krenta plius kiekvienais metais per naujaka cia atvaziuoja pazarnikai nes balvonai koke petarda ant stogo paleidze ir ruksta viskas
Anonimas
5553
nesipizdavokit ;D
|

