statybininkai uzgere buvo
„Tower Bloxx“ - Jau ir Baltupiuose
Anonimas
4507
Anonimas
4989
grazus pastatas
Anonimas
5369
Baltupiu maxima forever <33333333.
Anonimas
5534
#8 :D fail :D tai tas, kur pagal tave toliau, ore kabo gal?:D
Anonimas
5547
jau kad tikrai sis namas stovi tai faktas,ji pro langus matau ir siaip vis kazkas kitokio nei paprasti namai :-)
Anonimas
5551
#8 Tai vat, kad ne. : ) Gyvenu ten netoli, puikiai žinau, kaip tas pastatas atrodo. : D
Anonimas
5551
cia jauciu du pastatai, atrodantis apacioje priekyje yra, o tas virsuje yra gal kokie 30metru nuo sito zemesnio. optine iliuzija :)
Tomasito
5553
Pats tu lievas
Teenagor
5553
lievas game :)
Anonimas
5553
Taip mano statomi namai mazdaud atrodo :D
Reinass
5554
Geras geimas
kiki17
5554
blogai zaidzia
remiksas
5554
kad nuo jo kaikur plyteles jau krenta plius kiekvienais metais per naujaka cia atvaziuoja pazarnikai nes balvonai koke petarda ant stogo paleidze ir ruksta viskas
Anonimas
5554
nesipizdavokit ;D
|

