jjjjjjjghbgnhhhj
Tradicijos - Jei visi tai daro ilgą laiką, dar nereiškia, kad tai daryt protinga.
Anonimas
5498
Anonimas
5604
Ouch.
Anonimas
5779
Buvau šiame festivalyje. Turiu pasakyti, kad reginys įspūdingas: visi apsirengę baltai-raudonai (net šuniuką su kaspiniukų mačiau), visi šoka, valgo, geria, žaidžia linksminasi iki išnaktų, sutemus dangų nušviečia milžiniška fejerverkų fiesta (kas vakarą vis kiti leidžia, tarytum konkursas, bet daro profai), linksmybės trunka iki kokių dviejų nakties, tuomet visi suvirsta kas kur dviem valandoms, o ketvirtą- penktą traukia užsiimti geresnių vietų stebėti bulių bėgimo. Tada visi ilgai laukia septintos ryto, kelias minutes pasižiūri į prabėgančius buliukus. Gatvės limpa, šiūkšlės dengia visas pievas, baltus marškinius, tarytum žemelapis, puošia raudono vyno, gatvės grindinio dėmės. Na, kad ir ką sakytumėt, tai yra savotiškai nuostabu.
Anonimas
5839
paziurekit kur to jaucio ragai
Anonimas
5848
nu ir gerai jiem, jau sitie du abeliai gal daugiau nebeuzsiimines nesamonem
Anonimas
5865
:D tiesiai i 10uka..
Anonimas
5881
2 zuikiai vienu suviu :D
daiviukstis
5885
taip jiems ir reikia-tokio pobudzio pramogos,tai tik gyvuliu luosinimas
Veee
5907
Auc ;D kazkam nepasiseke :D
Anonimas
5910
ziauriai
Anonimas
5917
Bet tia kaip pataiko visada į šiknaskyles...
LookAtMe
5917
#3 Man taspats iskart i galva sove :D
Anonimas
5918
Nike - Just do it.
Anonimas
5918
Ragus kur sugrūdo...
Vyncas
5919
Kažkam skaudėjo XD
|

