Tranzavimas - kartą susistabdai iškrypėlį ir tai demotyvuoja visam gyvenimui

2010.04.05 dzokeris
  • 321
43
Tranzavimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
#17

Deja, motyvuoti reiskia skatinti. de - priesdelis. demotyvuoti tai ne ta reiksme, kuria jus norite naudoti. Lankykit lietuviu pamokas, vaikai mano!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
kaiptik pravaziuoja tokio pacio modelio ir spalvos masina kai ir mano :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
jo tiksliai Kaunas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Kauno, Kleboniškio tiltas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
:/
Akvile 5806    
#29 nu joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#36 haha ;D "surprise butt sex" prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
haha, ass-rape, arba "surprise butt sex" :D...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
neringutee, sekmes... koki kart patirsi nauju potyriu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
na nežinau, tranzuoju 3metus ir dar nė karto nebuvo kad užtaikyčiau ant kokio iškrypelio.. thu thu thu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
#29 mmmmm labai įdomu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
#29 ha :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Na tikrai ,Egle,vertas plojimįų tavo ''prikolas'' :D..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Egle, ziauriai geras prikolas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Su drauge viena karta prikolinom gyvenvieteij...Pasikelem dzinsiukus ,ir pas mus sale rusyno siena yra..ir stotele..ka cia xebra isvare namo mes drauges likom zvengiam ir sakom reik prikola padaryt..Atsistojom ,prasisketem dzinsiukus i virsu ir atvaro fura pyst sustojo...;D bet toleliau nuo musu mes kai tepem slides netoli esanciame kieme pas bobulka i krumus,Jis kokia 10min stovejo..Viskas buvo ok..Tik geras pora savaiciu mes ten nesirodem.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Čia prie tilto į klebarus. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
#25 pedofile tu \:D cia ant bairio
Gusta-Fang 5872    
Kazkada sustojo.. Geraj kad gyvenvietej buvo, pabegt spejom..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
gyvenime netranzuociau ir niekada nejamu tranzuojanciu nors jai kokia grazia mergaite pamatyciau paimciau
Coco 5907    
#19 aš ir noriu vėl po Lietuvą pavažinėt (mm)
chzarija 5908    
thu thu thu dar kolkas sekmingai tranzuojasi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Laimei neteko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
arba karta pavezi koki debila ar debile ir daugiau nebestoji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
bet nebrangu uztat, pinigu neturejimas irgi demotyvacija kelionems
dzokeris 5919    
aš ir šeip ar taip vasarą jaučiu vėl autostopu po lietuvą keliausiu tai galima visai laisvai
Coco 5920    
#13 o kodėl gi ne ;D #14 žmogus jaunas nori išsilakstyt ir viską išbandyt, suprantama :} #15 sutinku, tačiau kartais ir patyrūsį priverčia susimąstyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
#16 Atlesikit : Nebedemotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Ishkrypeliai, religiniai fanatikai, pusprochiai ir shiaip moliai pasitaiko taip dazhnai kad po kurio laiko net nebemotyvuoja.
cloudmaker 5924    
Šiaip demotyvacija gera netranzuojantiems, bet patyrusių tu šitaip tikrai nepagąsdinsi, nes mes žinom kas ir kaip ;)
dzokeris 5924    
tai kodėl jau taip nori pasitranzuot? :D
J0keris 5925    
e dv vasara susimatom;D
dzokeris 5925    
aha :D
Coco 5925    
faktas, kaip blynas ;D
dzokeris 5926    
na jo šeip nebūtinos tos raisyklės bet pravartu žinoti jas.
Coco 5927    
nebūtinai ;D visur kai pirmą kartą tranzuoju tai nieko beveik nežinau. Bet nusitranzuoju pakankamai gerai.
dzokeris 5927    
Tai ir reik žinot kur ta gera vieta :D
Coco 5927    
Ne ne, tai reikia atsistot geroj vietoj ;D
dzokeris 5927    
na taip coco pritariu tau bet nevisose vietose mašinos gali stot :D taigi stovėk kiek nori ta pirstą iskeles...
Coco 5927    
Išeini į autostradą. Atsistoji iškeli pirštą, sustoja įlipi pasakai kur važiuoji. Paleidžia vietoj ar pakeliui :}
dzokeris 5927    
kad nera ko mokint cia... pasimokink keliu eismo kur gali masina stot ir kur negali pasiimk zemelapy ir pirmyn :D
J0keris 5927    
@ dzokeri @ Coco jus abu tranzuot ir mane ismokinkit;D
dzokeris 5927    
aš ir pats vasarom po Lietuvą keliauju autostopu ir dar neteko susidurti su jais.
Coco 5927    
nebuvau nei karto sutikus iškrypelio, tranzuoju jau du metai :}
Grįžti į viršų