sustumei ;D
Trūksta tik rankų... - Kurios iš nugaros tvirtai apkabintų ♥
Anonimas
5454
Anonimas
5454
fu isivaizduokit merga stovi ir nuo kazko rankos nupjautos uz juosmens laiko fu... ;PPP XD
Anonimas
5750
anglijos lietuvis gali tvirtai apkabint
Anonimas
5750
tokiiuose "demotyvuojančiose" demotyvacijose yra tik vienas geras dalykas - komentarai :D
Anonimas
5752
#10 jep. db šūdus kelia..
Anonimas
5752
#11 isigyk suni dar jis tave ir palaizys...
Anonimas
5752
kaip daznai truksta to paprasto silto apkabinimo, kuris praskaidrintu visa diena...
Anonimas
5752
ohhh cmon people!!! that sucks!!!
Anonimas
5753
#7 :D
Anonimas
5753
#7 Nezinau kodel bet tas vaikiskas komentaras prajuokino :D
Anonimas
5753
Trūksto tik bybio kuris stipriai į šikną sulystų.
Anonimas
5753
pana stovi pozoj kaip stovėtu su baxuru už nugaros ko čia nesuprast?
Anonimas
5753
Mieli žodžiai!
Anonimas
5753
šlamštalas.
Anonimas
5753
emmm as cia nematau nei prikolo, nei demotyvacijos, nesamone kazkokia
garbane
5753
:D
Anonimas
5753
wtf?
|

