Tai ir sako kad turejo nuryt bet nenurijo...
Tu esi ta našta - Kurią tavo mama turėjo nuryti
Anonimas
5206
Anonimas
5279
nelogiska demo, nes jeigu tu ESI tai tikrai nenurijo taves...
Rocknroll
5425
#11 akvile debile
Anonimas
5441
Akvile tai duok jei sakai
Punceka
5446
Kai užaugsi, suprasi ir mėgausies.
Anonimas
5446
Kvaila demotyvacija, nesuprantu ko tie bernai vis ir sako ciulp byby... Ciulpk papa ir laizyk pizdu.
Anonimas
5454
sitas geras
Anonimas
5460
Netiesaaaaaaaa.
Anonimas
5461
kokia šlykšti...
Anonimas
5461
pagaliau kažkas ką galiu pavadint demotyvacija
Pepper
5461
vaikas, nieko apie gyvenima nezino ;)
Anonimas
5461
Pagaliau demo, kuri nėra apie jausmus ir žmonių santykius. Respect.
OoS
5461
Žinau, kad visiems px, bet aš šitą užskaitau!
Anonimas
5461
Tu ''as'' ir ''mano'' su klaida parasei..
tomas1996
5461
pzdc tj demo tvirtina kokias nenormalus moderatoriai, kurva normaliausios kaip visada nepatvirtintos
Synecdoche
5461
Ant tiek žiaurus, kad net geras :) +
|

