Tai ir sako kad turejo nuryt bet nenurijo...
Tu esi ta našta - Kurią tavo mama turėjo nuryti
Anonimas
5209
Anonimas
5282
nelogiska demo, nes jeigu tu ESI tai tikrai nenurijo taves...
Rocknroll
5428
#11 akvile debile
Anonimas
5443
Akvile tai duok jei sakai
Punceka
5449
Kai užaugsi, suprasi ir mėgausies.
Anonimas
5449
Kvaila demotyvacija, nesuprantu ko tie bernai vis ir sako ciulp byby... Ciulpk papa ir laizyk pizdu.
Anonimas
5457
sitas geras
Anonimas
5463
Netiesaaaaaaaa.
Anonimas
5464
kokia šlykšti...
Anonimas
5464
pagaliau kažkas ką galiu pavadint demotyvacija
Pepper
5464
vaikas, nieko apie gyvenima nezino ;)
Anonimas
5464
Pagaliau demo, kuri nėra apie jausmus ir žmonių santykius. Respect.
OoS
5464
Žinau, kad visiems px, bet aš šitą užskaitau!
Anonimas
5464
Tu ''as'' ir ''mano'' su klaida parasei..
tomas1996
5464
pzdc tj demo tvirtina kokias nenormalus moderatoriai, kurva normaliausios kaip visada nepatvirtintos
Synecdoche
5464
Ant tiek žiaurus, kad net geras :) +
|

