Tai ir sako kad turejo nuryt bet nenurijo...
Tu esi ta našta - Kurią tavo mama turėjo nuryti
Anonimas
5212
Anonimas
5285
nelogiska demo, nes jeigu tu ESI tai tikrai nenurijo taves...
Rocknroll
5431
#11 akvile debile
Anonimas
5446
Akvile tai duok jei sakai
Punceka
5452
Kai užaugsi, suprasi ir mėgausies.
Anonimas
5452
Kvaila demotyvacija, nesuprantu ko tie bernai vis ir sako ciulp byby... Ciulpk papa ir laizyk pizdu.
Anonimas
5460
sitas geras
Anonimas
5466
Netiesaaaaaaaa.
Anonimas
5467
kokia šlykšti...
Anonimas
5467
pagaliau kažkas ką galiu pavadint demotyvacija
Pepper
5467
vaikas, nieko apie gyvenima nezino ;)
Anonimas
5467
Pagaliau demo, kuri nėra apie jausmus ir žmonių santykius. Respect.
OoS
5467
Žinau, kad visiems px, bet aš šitą užskaitau!
Anonimas
5467
Tu ''as'' ir ''mano'' su klaida parasei..
tomas1996
5467
pzdc tj demo tvirtina kokias nenormalus moderatoriai, kurva normaliausios kaip visada nepatvirtintos
Synecdoche
5467
Ant tiek žiaurus, kad net geras :) +
|

