Is HTC rajono
Tu iš kokio rajono?
Anonimas
4580
Aquanities
4587
#7 dabar tie iphone kai epidemija yra
Anonimas
4589
As is Huawei rajono
Anonimas
4590
Aš samsung, vartotojas bet nematau nei vieno nei kito pranašumų, nebent kaina ir, gal, kad Ipuonų programinė įranga ginčytinai geresnė. Bet yr viens minusas. Ipuonai verbuoja žmones. Samsungai irgi, bet daug mažesniu mąstu. Nes visas pasaulio elitas: JAV, Anglija ir t.t. pagrinde Ipuonu naudojas. Šiaip durnėja žmonės nuo jų labai. Ne kartą teko mątyt 3 bičiukas ateinančius ant suoliuko pagert. Vaizdas toks: žodžiu vieno eilė iš butelio, kiti smartfaunus maigo, chatina, žaidžia, tada kai ateina jam eilė meta, geria, tada duoda kitam, vėl į telefoną įsikniumba ir t.t. ir tarpusavį galima sakyt išvis beveik nei žodžio nepasako. Keista...
Anonimas
4590
#4 pasidek plaukus ir išbėk į gatvę - nešviesi pasaulį
pauliux00
4590
As tai is plytu rajono
Anonimas
4590
Taip,gejus turi myleti visi.Nes mes esame cia!
nekazkaz
4590
is tokio ir tokio rajono, o yra problemu!! :?
Anonimas
4590
#1 gėjų paradą rengiat demotyvacijoj?
Anonimas
4590
As pydaras.Ir man tai patinka.
|

