Šiaip gal nereiktų iškart panikuot bet man nelabai. Turbūt pamačius ir butų adrenalino bet bent man tai kad ir varlę į lovą :D
Tu miegok - Aš palauksiu...
Anonimas
4959
Anonimas
5139
#9 sako b.a nejuokauk medinuk :D
Anonimas
5334
negi cia Lietuvoj tokiu yra ?
edgardas
5342
geras sworas :) gerauses tat man trote cei besone bet tik cie voras as ,ylu worus
Sirdgela
5440
Cia Rusijoje? :D
slikis112
5440
o tai kai užmiks ka darys? :D
Anonimas
5443
man kojas pakirstu toky pamacius, PIZE... ';D
Anonimas
5443
apsiverkciau :D
Anonimas
5444
Daug laikrasciu reiktu :D
Anonimas
5444
numirčiau reliai toki pamačiusi
Anonimas
5446
Bemiegė naktis laukia spoksant į visus kambario kampus. Nice, nice...
Anonimas
5446
jei ten voras tai kuo jis minta,pagal jo dydi kokiom pelems mist turetu ba muses tokiam tai ant liezuvio galo :D
Anonimas
5446
Mmmm... Voriukas... :>
Anonimas
5446
Iškart nualpčiau
Fanatikeee
5446
:SS
Anonimas
5446
Tėėėėėėėtiiii...!!!!!! Nuimk vorąąą..! ;xxxx brrr
Anonimas
5446
tevai, nesk sautuva O.O
Anonimas
5446
bėgčiau iš namų... ;D
Rrrugyte
5446
Pzdc kas ten ??????? ;ssssssss
Kira
5447
Never alone :D
Anonimas
5447
Ce juk dredai
sima48
5447
net nupurtė :((
Anonimas
5447
jau užtenka, kad supernatural žiūrėt pradėjau kas panikos įvarė, TAI DAR VORAS YRA
fff
5447
AAA
Anonimas
5447
Dėkoju, ką tik įvarei panikos visai nakčiai
Anonimas
5447
KILL IT WITH FIRE!!!!
Friebel
5447
#6 Brachypelma Albopilosum, tokį namuose auginu :) Šiaip geras padaras, kartais supykęs valgo knygas :/
Anonimas
5447
#6 Skerdikas.
Anonimas
5447
tai kad cia netikras :D
Anonimas
5447
Koks sito voro pavadinimas jei galit?
Liveordie
5447
Haters Gona Hate. Btw: Pas mane toks po lova gyvena.
Anonimas
5447
Kažkas šiandien nemiegos. O.o
Leezash
5447
Labiausiai BIJAU vorų...
Anonimas
5447
Nuodingi sitie labai :S
zvp
5448
;Sss
|

