Tu ne toks kaip visi - Tu dirbi ofise

2009.11.15 pawelek
  • 195
9
darbas,ofisas,biuras,tvarkarastis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
na as nei vieno is cia nenaudoju :D rimtai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
23:00 durex :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Roleks, LM'as, Nematekas, Audi bulka, MTZ, Utenos, LM'as, MTZ, Utenos, LM'as, Audi bulka, Utenos, Asus, Redtube, LM'as, Dormeo... Va mano diena ;)
Wawe 5867    
vietoj durex maximos maiseli naudoji >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
durex :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6025    
Chia esme ishtikruju yra ta, kad visi mes naudojam tuos pacius prekinius zhenklus, kad ir kokiais ishskirtiniais ir netokiais, kaip visi save laikytume
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
sumanu:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6049    
Nu blem.. gi kiekvienas prekes zenklas atspindi ka zmogus veike tuo metu... Toyota = vaziavo masina, colgate = vales dantis...
VISA ESME DUREXe.
Kai dirbi biure ismoksti pasidaryt savo darbu plana :) o cia jis ir yr
Nuotraukos nėra
Anonimas 6054    
nesupratau
Grįžti į viršų