Tu ne toks kaip visi - Tu dirbi ofise

2009.11.15 pawelek
  • 195
9
darbas,ofisas,biuras,tvarkarastis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
na as nei vieno is cia nenaudoju :D rimtai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
23:00 durex :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Roleks, LM'as, Nematekas, Audi bulka, MTZ, Utenos, LM'as, MTZ, Utenos, LM'as, Audi bulka, Utenos, Asus, Redtube, LM'as, Dormeo... Va mano diena ;)
Wawe 5865    
vietoj durex maximos maiseli naudoji >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
durex :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6023    
Chia esme ishtikruju yra ta, kad visi mes naudojam tuos pacius prekinius zhenklus, kad ir kokiais ishskirtiniais ir netokiais, kaip visi save laikytume
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
sumanu:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6047    
Nu blem.. gi kiekvienas prekes zenklas atspindi ka zmogus veike tuo metu... Toyota = vaziavo masina, colgate = vales dantis...
VISA ESME DUREXe.
Kai dirbi biure ismoksti pasidaryt savo darbu plana :) o cia jis ir yr
Nuotraukos nėra
Anonimas 6052    
nesupratau
Grįžti į viršų