Tu pasitiki draugais? - Veltui...

2011.02.15 Leezash
  • 164
20
draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
paruryciau sita subiniuka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Autoriui - išeik į kiemą kada nors.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Blt nehujovas subiniukas (mmm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
#13 Pritariu
Nuotraukos nėra
CukrusBrangs 5607    
Opa, čia gi Ingrinda Pranskevičiūtė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Ingrida Pranskevičiūtė cia gal tavo footo?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
gera sikna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
DRAUGAI tai tu, mama tevas. PASITIKETI galima TIK SAVIMI.

o aplink tave tik paystami ir nepazystami. suvokit zodziu reiksmes.
bannanas 5608    
Draugai taip nedarytų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
ta mergaite tegul dziaugesi kad neistwatino dvidesimt negru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
pati kalta kad ryja iki samones netekimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Draugų nėra. Viskas dėl ko gyveni, tai tik dėl savęs. Net geriausi draugai sūdais apvaro... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Pavydas bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
pirma suprast reikia ka zodis "draugai" reiskia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
anglijos lietuve su anglais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#2 Pritariu. :)
vikangel 5754    
Taip dažniausiai ir nutinka.
bellissima 5754    
čia vadinasi ne draugai. :)
Nuotraukos nėra
always8teen 5754    
Net savim nepastikiu
Grįžti į viršų