Tu vis dar rasistas?

2010.04.01 ToTo
  • 739
343
Tu vis dar rasistas?







BlaivaS 4116    
Grazi mergiote...
fu,dar vis rasistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4652    
Jo, sita is vis nejesna merga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5337    
Lyg savu graziu truksta .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
#318 Tailands ciaa : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
#336 same xD
Reinass 5543    
Jau nebe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
NE.PRIEŠ TOKIĄĄĄĄ MOTERĮ SUSILEIDAU :) NORIU TAVĘS,BRANGUTE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Ne, niekada ir nebuvau.. :)
Fanatikeee 5593    
nepagavau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Zjbs nu4jau azijiečiu porna pasižiurėti ir žiūriu ta pati mergina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
gal zinot jos kokia pavarde ar varda ar koki nickname, idomu kitas fotkes butu paziuret
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#330 Tik Kinijoj vyrauja komunizmas ir tai tik kaip politine partija. Ten rinka yra laisva, sienos atviros. Nepalyginsi su SSRS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
pasireiksiu as. juodaodziai ar indenai ar dar ten koks galas netrukdo, bet tik neciurkos, naikint tuos jobanus komunistus, prisiveise kaip blusu, pyzdaglazai, ziauriai nevirskinu ju...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Kokie kokosai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Hentai is real :)
deepmix 5726    
Man visados jos patiko (inlove) :D
erikaslt 5729    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
gal as ir nerasistas, bet ir ne pedofilas...:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
panas*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
is kur tokias pana traukiat? xD
RYBA 5735    
Vsio, aš jau ne rasistas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Taip lietuvoje geresniu yra
AnimeShifter 5737    
Nematau ant ko stumt >>
PaulPasha 5737    
Omg she's sooo cute =3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#302 cia vietnamiete
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Nebe:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
nu ble uzdejus sitai ciurkai maisa ant galvos gal ir visai nieko panaudot butu ja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
vis dar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
jau nebe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Kaip galima būti rasistu nesuprantu, juk mes visi žmonės. Žiaurūs pz.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
teisiingai visa zemė yra visu zmoniu nesvarbu kokios spalvos jo oda ar plaukai mes visi esame lygūs o mišrūs vaikai yra dar geriau nes mazesnė tikimybė kad jie sirks genetinemis ligomis.
I mae siutas ima kai Lietuvos zmones pavydi kitaatauciams todel kad jie ce uzima geresnes pareigas ar uzdirba daugiau uz juos kaip pvz atsitiko vargsei berneen...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#305 Oho, tai nuskambėjo taip, tarsi tamsta laikytumėte save ariju, pačiu pačiausiu, gryniausiu iš gryniausių :)

Jei jau taip esate kategoriškai nusiteikęs, kad kiekvienos šalies žmonės gyventų tik toje šalyje, tai prašau, veikt tikrai turite ką- pabandykit sulaikyti bent savo kaimynus ar artimiausiu žmones nuo emigracijos iš Lietuvos... Kiek apgailėtinai tai skamba iš žmogaus, gyvenančio šalyje, kurios tuoj apskritai neliks, nes visi iš čia išsilakstys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#309pritariu VISAS pasulis yra visu zmoniu. O ka ce mum Lietuviam kalbeti kad ptys emigruojam kaip pasiute ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
cia transvestitas,nesvaikit:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
busimi skinai, pagalvokite pries tapdami skinais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
jez zmones kits tautybes smagus kam juo but . :D
shapynas 5758    
nebuvau, nebunu ir nebusiu rasistu.. Peace
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Niekada nebusiu rasistu, man visi zmones pagal rase yra lygus :)
Nuotraukos nėra
itatchi 5761    
grazi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Veidas žiaurus. Negraži. Bet aš ir ne rasistas,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
jau stovi
shapynas 5766    
lietuvaites ir azijietes graziausios ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
still
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
#307 azija ciurkom ir sandnigeriam, Europa žmonėm, afrika beždžionėm, ameriką į afriką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
as niekada neabejojau kad azijietes graziausios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Jau ne :D
(50-100)
Grįžti į viršų