Jau vien is zodynelio matos kas tu per pana...Dar sako nekabinciau tokio,man atrodo taves nieks nekabintu,susireiksminus tai netas zodis
Tu visada toks kvailas? - -Ne , tik tada kai su tavim bunu o šiaip aš normalus .
Anonimas
5181
puukis4
5582
:D
Anonimas
5621
Šuda sumale #1 krč ;D
Anonimas
5623
#1 tiek mergina, tiek vaikinas gali taip pasakyti, jeigu jie abu gerbs vienas kitą tai ir nesakys. Man atrodo, kad tu per daug nusiteikęs prieš merginas, nes esi kažką panašaus patyręs ir pan. O demo gera, juk kiekvienas nori kuo geriau pasirodyti prieš tą, kuris jam patinka. Soo, kiekvienas praranda sveiką protą tam tikromis akimirkomis.
Anonimas
5623
#1 Visur apie tą sava istoriją šneki :D Turbūt nėra žmonių gavusių mažiau 5 už istoriją
Anonimas
5623
reiskes biski megsti nusirasyt ;D #4
Anonimas
5624
bsky leva demo
Anonimas
5624
#1 Man iš istorijos 6 ;D Ir tu teisus, nes aš tau nepritariu.. Ne mergina turi stengtis dėl vaikino, o turi būti abipusiai jausmai,. Jei bx lopas ir sėdi užsičiaupęs ir jį reik temti už liežuvio, tai bbd net nemeginčiau kalbint tokio..
Anonimas
5624
Mldc #4
Anonimas
5624
uzsikruskit su savo tais pritarimais.
Anonimas
5624
4 pritariu
Teenagor
5624
būna ir man :/
Anonimas
5624
agree #1
Anonimas
5624
4# Pritariu.
Anonimas
5624
Turiu iš istorijos 9, bet nesutinku. O tau, manau, iš lietuvių 5.
Anonimas
5624
visada
Anonimas
5624
#1 sutinku
Anonimas
5624
Matot kuo skiriasi mergina nuo vaikino? Vaikinas, kad ir kokia ji bebutu tokiu zodziu nepasakytu.O mergina sau leidzia viska.Toks naivumas merginoms kenkia :) Pati turetu derintis prie vaikino, visada taip buvo, visada taip bus.Jei merginos nepritariat, net neabejoju, kad 5 ne daugiau uz istorija tuyrit :)
|

