Tuo mes ir skiriames...

2010.09.20 r3gis
  • 473
37
seimas, seima, meile, vertybes, pramogos, juokas, prikolai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
pas moteru irgi yra on/off tai kiti migtukai pohuj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
wtf?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
ON/OFF :D
kamilute 5756    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Blet jus nesuprantat nieko. Tie jungikliai pas boba reiskia, kad jei vyras ju nesukinetu, moteris vps nieko verta ir nei is vietos. O vyrui - opa on nx ir viska tada jis gali savarankiskai. O cia kad neisnarpliojo dar moteru tai visiskas bullshitas ir susireiksminimas. Parodyk man viena moteri, kuri zinotu ka dabar vyras galvoja, kaip jauciasi, ko nori ir tt. Jus galvojat, kad putkas turit ir tai jau viskas, reiskias vyrus jau perpratot..
Nuotraukos nėra
Baklazanas 5757    
pas londono lietuviu daugiau jungikliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Nesuprantat, pas vyrus viskas automatiskai tik on knopke tereik paspaust. O pas moteris mechaniska.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
ir ta viena vaikinu mygtukas reiskia seksa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
manau cia nori pabrezt,kad jus jau degradave su savo komentarais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#23 tai blet pyzdink nachui is cia ir nebuk musu tautieciu, o tai mum del tokiu urodu kaip tu geda, dusena nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Teisybe ar ne, bet susitaikyt su tuom reikia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#23 tu dusk nx gaidy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
kiekvienoje tautoje bus issigimeliu ir nevisprociu
OoS 5758    
#23 Tamst pats apgailėtinas esi. Išmok pasišaipyt iš stereotipų bent kartais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
dusk nx tautieti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Apgailėtina demotyvacija kaip ir jūsų siaurapročių mąstymas.
Kiekvienas žmogus yra skirtingas vienaip ar kitaip ir nereikia išskirti tik: moters, vyro, gėjaus, lesbietės, nes jūs kaimiečiai ( didžioji dalis ) tik tiek ir tematot, graudu net skaityt. Pilka mase buvot ir liksit, labai gaila, kad jūs mano tautiečiai :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Kap tais kliedit kaikurie žmonės, nesuprantat demotyvacijos.

Čia pabrėžiama lyčių sudėtingumas. Vyras yra paprastas kaip kapeika, o vat moteris, tai toks dalykas ko vyras dar neišnarpliojo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Sry, antras turėjo būti moteris. Suklydau...
"Esi moteris, autostradoje tavo mašina sugenda, todėl patranzuoji, paprašai pagalbos, tau pedada ir nieko nepadarius važiuoji toliau."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Nu keista demotyvacija, pagalvokit... Esi vyras, autostradoje tavo mašina sugenda, todėl tenka taisyti. Esi vyras, autostradoje tavo mašina sugenda, todėl patranzuoji, paprašai pagalbos, tau pedada ir nieko nepadarius važiuoji toliau.

Todėl ši demotyvacija gali būti priskiriama tik prie tam tikrų dalykų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
manau cia norima pabrezt funkciju ivairove ir kieki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#7 ir moteru buna visokiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
sunkiai dirbantys ir bandantys isgyventi ANGLIJOS LIETUVIAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#12 viskas gi aiskiai parasyta ON OFF
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#11 vilniaus lenku
MldC 5759    
is vyriskojo mygtuko formos tj cia galima suprast tipo stovi/nestovi :D
stexas 5759    
Pagal viską pas vyrus turėtų būti joystick :D Na šiuo atveju kažkas panašaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
anglijos lietuviu demo
kiki17 5759    
BUVOOOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
na su moterimis sunku bet ir su vyrais nelengva ;D tad prideciau prie ju kelias knopkes ;D beto respect autoriui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Siaip.. Kuo daugaiau jungciu Tuo daugiau trukumu ir silpnu tasku ;D Tobulumas paprastume ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Tai va, vyrai su viena knopke protingesni negu moterys su 50 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Taigi cia tiesiog alia akcentuoja lyciu sudetinguma ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
:D nu mes tokie bet kai jau paspaudi On !!! Tada mes ir atsiskleidžiam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#1 jo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
cini čia ne apie muziką ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Manau, turėtų būti atvirkščiai. Merginoms tik on/off. Vaikinam su daugiau mygtukų, juk jie labiau (nieko nenoriu įžeisti) reguliuoja visas garsų kombinacijas ir t.t. O merginos nebent tik garsą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
tai taip gaunasi, kad bx nieko daugiau nemoka tik on/off? :D
Grįžti į viršų