#8 tai totalus emigrantas :D
Tuo tarpu Rusijoje
Geras_Iksas
5138
Anonimas
5265
#8 tu matai kurioj pusei jie vaziuoja?? toliau ten tik pieva....o tavo ziniai automobiliai per pievas nesidrasko kai yra kelias
Anonimas
5348
Ale žiauriai. . O jeigu tą vaiką partrenktų kita mašina važiuojanti šalia jos, priešinga puse. . ? !
Anonimas
5350
#6 taigi ant galines sedines : DD
Anonimas
5350
Pala pala, jeigu filmavo iš vairuotojo pusės, tai kas vairavo? :O O.O
Anonimas
5351
kur tik rusiskas video ten ir atsiranda sielos ligoniai kurie kysa savo neisprususia ir niekam nereikalinga nuomone
Anonimas
5351
vaikystės trauma :D
Anonimas
5351
#2 duxe kur tu juos girtus matei? eik koduotis
Spameris
5351
Tai čj prisigėrę važiavo, ir dar vaiką prigirdę, gi rusams tai normaliau nei normalu.
Anonimas
5352
nu blmb biskji vaikas galeja isivaizduoti kd skrenda.
|

