#8 tai totalus emigrantas :D
Tuo tarpu Rusijoje
Geras_Iksas
5139
Anonimas
5266
#8 tu matai kurioj pusei jie vaziuoja?? toliau ten tik pieva....o tavo ziniai automobiliai per pievas nesidrasko kai yra kelias
Anonimas
5349
Ale žiauriai. . O jeigu tą vaiką partrenktų kita mašina važiuojanti šalia jos, priešinga puse. . ? !
Anonimas
5351
#6 taigi ant galines sedines : DD
Anonimas
5351
Pala pala, jeigu filmavo iš vairuotojo pusės, tai kas vairavo? :O O.O
Anonimas
5352
kur tik rusiskas video ten ir atsiranda sielos ligoniai kurie kysa savo neisprususia ir niekam nereikalinga nuomone
Anonimas
5352
vaikystės trauma :D
Anonimas
5352
#2 duxe kur tu juos girtus matei? eik koduotis
Spameris
5352
Tai čj prisigėrę važiavo, ir dar vaiką prigirdę, gi rusams tai normaliau nei normalu.
Anonimas
5352
nu blmb biskji vaikas galeja isivaizduoti kd skrenda.
|

