Turbūt vieninteliai lenkai - Kuriuos lietuviai mėgsta

2011.07.20 HistoryMan
  • 494
21
lavrinoviciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5253    
vistiek lenkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Melas, nemegstu prievartautoju, o dar - suaugusiu vyru, kurie vis dar negali isaugti is zaidimo kamuoliu amziaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Vis tiek jie buvo ir liks lenkais
TikrasisSportas 5446    
Vistiek lenkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Tikrai vieninteliai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Svarbu zmogus,netautybe.Ir nevisi suptanta ka reiskia zmogiskumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
jus abu lenkai turbut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
кароче: далбоебы. . .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
juokdariai :D
Nuotraukos nėra
Jakobsdabest 5453    
Tai tu pagalvok per kur aiškintis pradžioj? Jei fb neturi skype reikia per skype susirašyt galima ir susitikt
Leezash 5453    
Išvis darželis, aiškintis nori per skype...
Fu, ne vyriška...
Nuotraukos nėra
Jakobsdabest 5453    
#8 aš jam pasakiau, kad jam turbūt 5 metai. Man net šešiolikos nėra ir ką? Man px ant tokių kaip jis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
#7 pasake 16metu berniukas kitam berniukui kad jis vaikas. idomus tie vaikai siais laikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
#6 Tai dw užsiregistruok. :) arba skype pakalbėt galim, ant laido sėdi lopas ir rėkia tau koki 5 metai ane irgi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
TO Jokūbas Zalepūga:

O tu paziurek i savo nuotrauka... Pzdc toks grybas ir dar kazka cia drista aiskint.. Gaila nesu uzsiregines FB ir negaliu paziuret daugiau fotkiu tokio "kieto" bachuriuko.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
rusai jie , o ne lenkai
Piggytwo 5453    
Autoriau, protingai tu čia :) Turi vienintelę demotyvaciją, ir tai, nukopijuotą. Ačiū.. :))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
kas jie?Lavrinorinciai ar kazkas ten tokia ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
jie lenkai? :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
Turbut!
Grįžti į viršų