Ko jūs čia šaipotes iš jo? Jis bent jau turi hobi, normaliai gyvena, o ne taip kaip jūs vaikai nuo mamos papa nenueinantys.
Turi merginą? - Kas čia per item'as?
Anonimas
4667
Anonimas
5497
Nolifer:D
Anonimas
5504
runescape zezima :D
Anonimas
5505
8# gal ka kita kodel jum tas cs butinaj xD gal WOW losia ?XD
Anonimas
5505
divine spirit shield :))))
Anonimas
5505
#4 gerai pastebeta :) dedu ++:)
IgN
5505
Aiškiai matos, kad lošia CS, ant l2 nelaikai rankų ant wasd mygtukų ^^
Anonimas
5505
Aiva cia jau 13+ uzmesta Angel slayer ;D crit dmg xD
Spameris
5505
Jūs vis tiek niekada nebūsit tokie kieti kaip jis.
tulifanas
5506
Pasižiūrėki.. čia gi otaku.. Tai viską paaiškina.
Anonimas
5506
as galiu pasakyti, jog jeigu siam pasaulyj grozio aspektas nebutu svarbiausias, del ko renkasi merginos ir vaikinai, maziau butu vienisu zmoniu , taipogi ir noliferiu.
Anonimas
5506
juokingas
Anonimas
5506
BUVO
Vilius_4_eminem
5506
Buvo.
|

