Turiu eit nuo kompo, iki...

2011.08.25 Anonimas
  • 295
10
Turiu eit nuo kompo, iki...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5010    
Teip :D
blessed 5151    
Always :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
geras,patvirtino.:)) tik foto pakeitė..:P
Leezash 5415    
Taigi neparodo :D Arba aš kažka čia susipainiojau..
Punceka 5415    
Parodo. Kai esi offline, sukasi ratukas, jog žinutė dar nepristatyta, o kai esi nematomas, nusiunčia ir jokio tokio užrašo nėra. :)
Leezash 5415    
Neparodo, jei tik pats atrašai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
"nematomui" parašai ir parodo, jog žinutę gavo
Milky. 5415    
Nedariau taip dar niekad, ir neketinu to daryt. Jei nebenori toliau šnekėt, surask tinkamesnį pretekstą arba tiesiai šviesiai pasakyk. Kam apgaudinėti, jei tiesa VISADA išaiškėja. Jokio tikslo ar naudos. Tik pačiam vėliau gali būti nemalonu ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Jobani ti vrot, buvo tokia, gal tik kitais zodziais
Grįžti į viršų