Turiu eit nuo kompo, iki...

2011.08.25 Anonimas
  • 295
10
Turiu eit nuo kompo, iki...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5013    
Teip :D
blessed 5153    
Always :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
geras,patvirtino.:)) tik foto pakeitė..:P
Leezash 5417    
Taigi neparodo :D Arba aš kažka čia susipainiojau..
Punceka 5417    
Parodo. Kai esi offline, sukasi ratukas, jog žinutė dar nepristatyta, o kai esi nematomas, nusiunčia ir jokio tokio užrašo nėra. :)
Leezash 5417    
Neparodo, jei tik pats atrašai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
"nematomui" parašai ir parodo, jog žinutę gavo
Milky. 5418    
Nedariau taip dar niekad, ir neketinu to daryt. Jei nebenori toliau šnekėt, surask tinkamesnį pretekstą arba tiesiai šviesiai pasakyk. Kam apgaudinėti, jei tiesa VISADA išaiškėja. Jokio tikslo ar naudos. Tik pačiam vėliau gali būti nemalonu ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Jobani ti vrot, buvo tokia, gal tik kitais zodziais
Grįžti į viršų