Teip :D
Turiu eit nuo kompo, iki...
Anonimas
5016
blessed
5156
Always :D
Leezash
5420
Taigi neparodo :D Arba aš kažka čia susipainiojau..
Punceka
5420
Parodo. Kai esi offline, sukasi ratukas, jog žinutė dar nepristatyta, o kai esi nematomas, nusiunčia ir jokio tokio užrašo nėra. :)
Leezash
5420
Neparodo, jei tik pats atrašai...
Anonimas
5420
"nematomui" parašai ir parodo, jog žinutę gavo
Milky.
5421
Nedariau taip dar niekad, ir neketinu to daryt. Jei nebenori toliau šnekėt, surask tinkamesnį pretekstą arba tiesiai šviesiai pasakyk. Kam apgaudinėti, jei tiesa VISADA išaiškėja. Jokio tikslo ar naudos. Tik pačiam vėliau gali būti nemalonu ;>
Anonimas
5421
www.youtube.com/user/CroppLM?feature=mhee
Anonimas
5421
Jobani ti vrot, buvo tokia, gal tik kitais zodziais
|

